SAHA EXPO bu yıl sanalda - M5 Dergi
MakalelerSayı 351 Ekim 2020

SAHA EXPO bu yıl sanalda

Abone Ol 

Bu yıl 4-7 Kasım tarihleri arasında düzenleneceği duyurulan SAHA EXPO, giderek artan COVID 19 vakaları nedeniyle 10-13 Kasım 2021 tarihine ertelendi. Ancak SAHA EXPO bu yıl sanal fuar olarak katılımcılara “kapıları”nı açacak. 9 Kasım’dan itibaren başlayacak sanal fuar, 6 ay boyunca sektör temsilcilerini buluşturacak.

SAHA İstanbul tarafından organize edilen SAHA EXPO Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı pandemi nedeniyle bir yıl sonraya ertelendi. Daha önce 4-7 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleştirileceği duyurulan fuar, özellikle ülkemizde giderek artan COVID 19 ne-deniyle katılımcıların ve ziyaretçilerin sağlığı ve İçişleri Bakanlığı’nın aldığı tedbirler de göz önüne alınarak 10-13 Kasım 2021 tarihine ertelendi. SAHA EXPO bu tarihler arasında yine İstanbul Fuar Merkezi 5, 6 ve 7. Salonlarda gerçekleştirilecek.

6 AY SÜRECEK SANAL FUAR

Yine duyurusu daha önce yapılan SAHA EXPO Sanal Fuarı ise planlandığı çerçevede 9 Kasım 2020 – 9 Nisan 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Sanal Fuarın planlanması çerçevesinde ilk haftası karşılıklı video kon-eranslara açık olacak şekilde, 300’ün üzerinde katılımcı ile online olarak gerçekleştirilecek. SAHA EXPO Sanal Fuarı, Türkiye’den ve dünyanın farklı ülkelerinden binlerce sektör profesyonelinin buluştuğu bir fuar olacak.

Fuarda Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Ortadoğu, Kuzey ve Kıta Afrikası, Rusya, Ukrayna, Pakistan, Hindistan, Malezya, Endonezya, Bangladeş ve daha birçok ülkeden firma ve devlet temsilcisi B2B/B2G görüşmelerde yer alacak. Katılımcılar yurt içinden ve yurtdışından alım heyetleri ile yapacakları video konferanslarla en yeni ürün, sistem ve tasarımlarını tanıtabilecek, uluslararası iş birlikleri kurabilecek. Sanal Fuar, 6 ay boyunca ziyarete ve firmalarla delegasyonlar arasında B2B/B2G randevulu görüşmelere açık kalmaya devam edecek.

DÜNYANIN HER YERİNDEN SİSTEME GİRİLEBİLECEK

SAHA EXPO Sanal Fuar’a herhangi bir uygulama indirmeden PC web tarayıcısı, mobil tarayıcı ya da SAHA EXPO mobil uygulaması üzerinden erişilebilecek. Giriş yetkisi verilen kişiler dün-yanın herhangi bir yerinden sisteme giriş yapabilecek. Sisteme girişler, katılımcı, delegasyon ve ziyaretçi olmak üzere 3 ayrı statüde olacak.

Dünyadan ve Türkiye’den sektör profesyonelleri 7/24 açık olacak sanal fu-arda gezerken,

• Sanal gerçeklik teknolojileri ile fir-maların 3D modellerini detaylı olarak inceleyebilecek,

• Firmaların ve ürünlerin video tanı-tımlarını izleyebilecek,

• Ürün kataloglarını indirebilecek,

• Firmadan ilgililerle canlı video konferans yapabilecek,

• Delegasyon katılımcı firmalardan, katılımcı firmalar kayıtlı delegasyon üyelerinden ikili video toplantısı talebinde bulunup toplantı zamanını sistem üzerinden karşılıklı belirleyebilecek.

Abone Ol 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

Abone Ol 
Back to top button
Close
Close