Savunma Sanayii Medya Zirvesi 20 Mart'ta Ankara'da düzenlenecek - M5 Dergi
GündemÖne Çıkan

Savunma Sanayii Medya Zirvesi 20 Mart’ta Ankara’da düzenlenecek

Abone Ol 

Savunma Sanayii Medya Zirvesi, T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı himayelerinde, T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı destekleriyle, Savunma Sanayii Araştırmaları Merkezi (SASAM) tarafından 20 Mart Pazartesi günü Teknopark Ankara’da düzenlenecek.

SASAM tarafından yapılan yazılı açıklamada zirve hakkında şu ifadelere yer verildi:

“Türk savunma sanayiinde önemli bir boşluğu ve ihtiyacı doldurmayı hedefleyen zirvenin üç amacı vardır.

Birinci amaç; savunma sanayii firmalarının kurumsal iletişim birimleri, savunma sanayii sektör basını ve ulusal basın çalışanlarını bir araya getirerek, tanışmalarını sağlamak, tecrübe paylaşımı ve fikir alışverişinde bulunmalarına aracılık etmektir.

İkinci amaç; düzenlenecek panel, söyleşi ve çalıştaylar ile savunma sanayiinde pazarlama iletişimi, savunma sanayii haberlerinin ihracata olan katkısı, savunma sanayii haberlerinin istihbarat açıdan kıymetlendirilmesi gibi konular ele alınacaktır.

Üçüncü amaç; zirvede, savunma sanayii firmalarının basından beklentisini ve basının da savunma sanayii firmalarından beklentisini dile getirebilecekleri bir ortam oluşturulacaktır.

Zirve bu hedefleriyle tarafların daha sağlıklı iletişim kurmalarına ve hazırlanan haberlerin olması gerektiği niteliğe ulaşmasına aracılık edecektir.

Zirveye katılım sınırlı sayıda tutulacak ve online kayıt yapılarak katılım sağlanacaktır. İsteyen firmalar ve basın kuruluşları kendilerine ait stantta görüşmelerini yapacak, standı bulunmayanlar ise B2B için belirlenmiş alanlarda görüşmelerini gerçekleştirecektir.”

Etkinliğe kayıt olmak ve detaylı bilgi almak için http://savunmasanayiimedyazirvesi.com/

Abone Ol 

İlgili Yazılar

Abone Ol 
Back to top button
Close
Close