Siber Güvenlik Zirvesi başlıyor - M5 Dergi
Öne ÇıkanSavunma Haberleri

Siber Güvenlik Zirvesi başlıyor

Abone Ol 

Yerli ve milli imkanlarla üretilen siber güvenlik ürünleri ve hizmetleri, Milli Siber Güvenlik Zirvesi ve Siber Güvenlik Sanal Fuarı’nda katılımcıların beğenisine sunulacak.

Milli Siber Güvenlik Zirvesi, Savunma Sanayii Başkanlığı ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi himayelerinde, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının destekleriyle yapılacak.

Panellerde kamu, özel sektör ve akademi dünyası bir araya gelecek. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın da katılacağı açılış Pazartesi günü Beştepe’de yapılacak.

100’e yakın firmanın katılacağı zirvede, sanal fuar da yapılacak. Türk yazılımcılar tarafından geliştirilen 3 boyutlu fuarda, katılımcılar şirketlere ait stantlarda gezebilecek.

Fuarda siber güvenlik alanındaki yerli ve milli yazılımlar da olacak. Siber güvenlik ürünleri ve hizmetleri, fuarda katılımcıların beğenisine sunulacak.

Zirve kapsamında farklı platformlarda gerçekleştirilecek 60’ın üzerinde etkinlikte kamu ve özel sektör temsilcileri de ağırlanacak, siber güvenlik üzerine söyleşiler gerçekleştirilecek.

25 Aralık’a kadar sürecek Siber Güvenlik Zirvesinin etkinliklerine siberguvenlikhaftasi.com adresinden ulaşılabilecek.

Abone Ol 

İlgili Yazılar

Abone Ol 
Back to top button
Close
Close