Hollywood’un yeni gözdesi: CANiK TTI Combat - M5 Dergi
Öne ÇıkanSavunma Haberleri

Hollywood’un yeni gözdesi: CANiK TTI Combat

Abone Ol 

Dünyanın önde gelen hafif ve orta kalibre silah üreticisi CANiK, 2024 yılına ABD’de gerçekleştirdiği dev bir lansmanla başladı. Las Vegas’ta düzenlenen, avcılık ve atıcılık aksesuarları alanında dünyanın en büyük ve en kapsamlı fuarı SHOT Show’da CANiK, önemli bir işbirliğine imza attı. CANiK’in yeni özel tasarım silahı TTI Combat, artık Hollywood ünlülerinin de tercihi olacak. 

CANiK, dünya silah endüstrisinin kalbi sayılan ABD’de dev bir lansmana imza attı. ABD’nin Las Vegas şehrinde düzenlenen ve ateşli silah endüstrisi profesyonellerini 46’ncı kez bir araya getiren SHOT Show’da CANiK, yeni lansmanı ile tüm dikkatleri üzerine çekti. 

Atıcılık ve avcılık alanında dünyanın en büyük fuarı olan SHOT Show kapsamında CANiK, Taran Tactical Innovations (TTI) ile işbirliği kapsamında ürettiği yeni özel tasarım silahı CANiK TTI Combat’ı tanıttı. Taran Tactical Innovations (TTI) Kurucusu Taran Butler, Hollywood ünlülerinin atış eğitmeni ve John Wick filmi başta olmak üzere birçok başyapıtın eğitmenliğini üstlenen, dünyanın en ünlü silah tasarımcısı ve atıcıları arasında gösteriliyor.  CANiK’in ateşli silah ailesindeki bir sonraki evrimi olarak duyurduğu yeni özel tasarım tabancası TTI Combat, Taran Butler ile ortak geliştirildi. TTI Combat, böylece, önümüzdeki dönemde Hollywood’un önde gelen filmlerinde oyuncuların da tercihi olarak vizyona çıkacak. 

‘Ülkemiz için de ciddi bir katma değer oluşturacak’  

CANiK Genel Müdürü Cahit Utku Aral, “CANiK olarak, dünya silah endüstrisinin nabzını tutan ABD’ye, dünya genelinden en fazla ihracat yapan üç firmadan biri olmaktan gurur duyuyoruz. ABD’deki yatırımlarımız ve her yıl ödülleri topladığımız ürünlerimizle sektöre yön vermeye devam ediyoruz. Her yılın ilk ayında düzenlenen, ateşli silah endüstrisinin en büyük etkinliklerinden biri olan SHOT Show’da, CANiK olarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

CANiK Genel Müdürü C. Utku Aral

Bu yıl, 2 yıl süren ve heyecanla beklediğimiz bir projeyi hayata geçirdik. Hollywood yapımlarının önde gelen ismi Taran Butler ve TTI ekibi ile işbirliği yaparak geliştirdiğimiz CANiK TTI Combat ile özel tasarım tabancalar pazarında üst segmentte yer alan bir markanın performansını, üstün teknoloji, kalite ve yüksek üretim kapasitemizle bir araya getiriyoruz. Bu sayede, markamızı dünya genelinde erişilebilir bir hale getirerek daha geniş kitlelere ulaştırıyoruz.

Ayrıca, TTI markasının Hollywood projelerindeki saygın konumu sayesinde de CANiK ürünlerinin Hollywood projelerinde daha fazla yer almasını sağlayarak, ürünlerimizin zaten kanıtlanmış kalitesini daha geniş kitlelere tanıtmaya katkıda bulunacağız. Dünyaca ünlü tasarımcılardan ve atıcılarından Taran’ın imzasını taşıyan bu silah, sadece tüm dünyada değil, aynı zamanda ülkemizde de ciddi bir katma değer oluşturacaktır.

Bu işbirliğinin marka bilinirliğimize büyük katkı sağlayacağına ve yeni projeler için önemli fırsatlar yaratacağına inanıyoruz. Bu heyecan verici süreçte bizi desteklediğiniz için teşekkür ederiz” dedi.

CANiK, SHOT Show’da görsel bir şölene imza atarken, ödüllü ürünlerini de fuarda sergiledi. Ateşli silah aksesuarlarının önde gelen markası MECANIK optiklerinin en yeni üyesi MECANIK MO3 de fuarda tanıtılan ürünler arasında yerini aldı.  

23-26 Ocak tarihlerinde Las Vegas’da gerçekleşen SHOT Show’un ardından, CANiK’in fuar maratonunda bir sonraki durak, Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’daki World Defense Show olacak.

 

Abone Ol 

İlgili Yazılar

Abone Ol 
Back to top button
Close
Close