Rostec, Singapur'da yüksek teknoloji ürünlerini sergiledi - M5 Dergi
Öne ÇıkanSavunma Haberleri

Rostec, Singapur’da yüksek teknoloji ürünlerini sergiledi

Abone Ol 

Rus Savunma kuruluşu Rostec State Corporation’ın desteğiyle, Singapur’da bulunan Rus Yüksek Teknoloji Şirketlerinin Denizaşırı Tanıtımı ve Yatırım Projeleri Merkezi burada bir dizi etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Rus-Singapur İş Konseyi Başkanı ve Rostec Şirketi Genel Müdür Yardımcısı Nikolay Volobuyev’in ev sahipliği yaptığı organizasyonda yapılan açıklamada; “9 Mayıs hepimiz için kutsal bir gün. SSCB, Çin ve Güneydoğu Asya ülkeleri, II. Dünya Savaşı sırasında milyonlarca kayıp verdi. Sovyet ordusunun askerleri ve komutanları bu savaş sırasında topraklarımızı savunarak cesaret ve yiğitlik  gösterdiler ve hepimiz için birer örnek oldular.” ifadeleri kullanıldı.

800 metrekareden fazla alana yayılan fuarda yüzden fazla Rus yüksek teknoloji şirketi ve yatırım projesinin tanıtıldı. Sergide, Rostec State Corporation’ın işletme ve kuruluşlarının yüksek teknoloji ürünleri ve hizmetleri de sergilendi.

Rus Yüksek Teknoloji Şirketlerinin Yurtdışı Tanıtımı ve Yatırım Projelerinin Sunumu Merkezi, 2018 yılında Rusya-Singapur İş Konseyi tarafından Rostec State Corporation’ın desteğiyle açıldı ve Asya-Pasifik bölgesindeki en büyük sergi ve müzakere alanı olarak hizmet veriyor.

Verilen bilgilere göre; organizasyon Mayıs ayı sonuna kadar ziyaretçilere açık olacak.

Kaynak: M5

Abone Ol 

İlgili Yazılar

Abone Ol 
Back to top button
Close
Close